یکی اون بیرون به فکرته!!باور کن!

❃ نَظَرَ مِن بابِ افتعال❃

یکی اون بیرون به فکرته!!باور کن!

❃ نَظَرَ مِن بابِ افتعال❃

مشخصات بلاگ
یکی اون بیرون به فکرته!!باور کن!

آقای من دستم را بگیر...
کودکی بازیگوشم...

آخرین مطالب
نویسندگان
پیوندها

نیمه شعبان چند سال دیگه!!

چهارشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۲، ۱۱:۴۷ ق.ظ
چند سال دیگه رحلت "آیت الله خمینی" با "نیمه شعبان" یکی میشه...
بی صبرانه منتظرم که ببینم مردم کدومو انتخاب می کنن...
این یه امتحان بزرگ الهیه...
بهتره خیلی رو خودمون برای اونروز کار کنیم...شاید وقتی اومد نتونیم انتخاب کنیم!!!

موافقین ۱ مخالفین ۱ ۹۲/۰۴/۰۵
+مرا لطف تو می باید...

نیمه شعبان

نظرات  (۸)

۱۰ مرداد ۹۲ ، ۰۰:۱۷ میرزا کربلایی
مگه پارسال نبود که ولادت مولا افتاده بود تو رحلت آیت الله خمینی
سال قبلش یادم هست که تولد امام باقر علیه السلام افتاده بود در رحلت آیت الله خمینی
بعد تو خیابون داشتن شربت میدادند و روضه مداحی هم گذاشته بودند ما ناراحت شدیم و اعتراض کردیم یکی از مسئولین گفت چیزی نگو باید صبحی برم اطلاعات .
حال انشاالله من زندم شماهم زنده خواهیم دید نیمه شعبان رو
حق با  علی ست
۰۷ تیر ۹۲ ، ۱۵:۴۸ رها پاک سرشت

سلام

میخواستم اول بگم برو متن کامل امام رو بخون.تا منم حرفای که میزنم رو کامل بفهمی.

(اکنون لازم است در این اعیادی که در سلطنت این دودمان ستمگر برای ملت ما عزا شده است بدون هیچ گونه تشریفات که نشانگر عید و شادمانی باشد، در تمام ایران، در مراکز عمومی مثل مساجد بزرگ اجتماعات عظیم بپا کنند و گویندگان شجاع محترم، مصایب وارده بر ملت را به گوش شنوندگان برسانند، و هر چه بیشتر کارهای ضد اسلامی و قانونی رژیم را افشا کنند)

تو خودت میگی که این جشن ها مردم رو به یاد امام زمان میندازه امام خمینی این دستور رو داد تا مردم عملا انتظار رو درک کنن .فقط به یاد امام زمان بود کافی نیست. امام خمینی دستور دادند که مظاهر شادی حذف بشه نه یاد امام زمان.و این یاد رو عملا در زندگی مردم جلوه داد.به طوری که مردم خودشونه به خاطر امام زمان فدا میکردن و شهید میشدن تا یک حکوت اسلامی و بر مبنای اسلام که از زمینه های ظهور بود رو درست کنن.انسجام مسلمانان خودش از مواردی هستش که میتونه یک ملت مسلمان رو قدرت مند کنه برای زمینه سازی ظهور.دستور امام مبتنی بر این بود که بعضی وقتا دشمن خودش رو در مراسمی که ماهم داریم شریک میکنه و در اون زمان رژیم شاه هم جشن میگرفت ولی آیا جشن های اون با قوانین و احکام اسلامی مطابقت داش؟؟امام خمینی جلوی انحراف رو گرفت به صورتی که فقط جشن باعث یاد امام زمان نشه و این جشن ها به صورتی نباشه که یاد امام زمان به صورت دیگه ای در ذهن مردم جلوه کنه.امام زمان نیاز به جشن نداره برای ظهور نیاز به فدایی داره نیاز به یک زمینه و سپاه برای ظهور داره.امام در اون زمان یک خط بزرگ کشید بین شیعیان دیگه و حکومت طاغوت(اینم بگم که بدنه ی حکومت بهایی بود که بعدا در این مورد حرف میزنم) چون هر دو قراره جشن بگیرن پس چه فرقی دارن؟؟؟؟حرکت امام یک  حرکت تاکتیکی مقطعی بود امام خمینی جلوی انحرافش رو گرفت و یاد امام زمان رو ازمسیر فقط جشن به مسیر ایثار و شهادت و انتظار واقعی برد و هیچ عنادی جود نداشت و بهتره بری پیام امام رو در نیمه شعبان سال 59 بخونی .

   

گفتی که : هتک حرمتی به اسلام صورت نگرفت؛چرا جو میدی؟؟!!

هکت حرمت نبود زیر پا گذاشتن تمام احکام بود .دیگه عزیز دلم کشتار مسلمونا و حرکت های ضد اسلامی رژیم شاه بر هیچ کس پوشیده نیست.شهدای یزد اهواز جهرم کرمانشاه شیراز درگیری و تیراندازی در صحن حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) در شهر مشهد .

ایکه گفتی:.اون هم نقطه ی عطفی که هرساله مردم رو به یاد امام معصوم و مظلومشون می انداخت.با چراغانی و جشن و ریسه کشی مخالفت شد تا بار دیگه مردم به جای امام معصوم به یاد انقلابشون و مخالفت با رژیم شاهنشاهی باشن.

اگر امام زمان قراره بیاد باید باید موانع ظهور از بین بره امام زمان ریسه کش نمی خواد مردم باید عملا به یاد امام زمان باشن. ما برای دعا کردن برای امام زمان و اشک ریختن برای ایشون روایات زیادی داریم مثل دعای ندبه ی هر صبح جمعه .این بیشتر مردم رو به یاد امام زمان میندازه مگه نه؟؟؟درسته مردم باید به یاد امام معصوم و مظلومشون باشن و من این حرفت رو تایید میکنم ولی هر ساله کافی نیست برای  همین ما همون جور که گفتم هر صبح جمعه دعای ندبه میخونیم و اشک میریزیم.اون موقع این حذف مظاهر شادی برای این بود که مردم متوجه بشن فقط یاد امام زمان و جشن گرفتن کافی نیست .یادشون باشه اگه کشته میشن اگه اسیر و زندانی میشن در راه امام زمانه برای امام زمانه و ما جشن هارو فقط به یاد امام زمان میگریم نه برای امام زمان چون نیازی به جشن نداره.امام زمان باید تو زندگی ما باشه نه فقط تو یاد ما.ما این جشن هارو میگریم تا کسایی که ممکنه با این جشن ها امام زمان خودشون رو بشناسن .

این که میگی: جشن امام معصوم،جشنی که ممکن بود خیلی ها آخرین جشن رو برای حضرت میگیرن تعطیل شد؟؟

درسته و شکی نیست ولی در موقعیت برپای انقلاب اون موقع مردم برای امام زمان جشن نمی خواستن . عمل به احکام میخواستن . مبارزه با کسایی رو میخواستن که دارن یاد امام زمان رو تو ذهن ها کم رنگ میکنه(همونجور که خودت گفتی).و این یاد امام زمان رو در شکل تظاهرات انجام دادن که این حرکت هم از لحاظ عقلی و هم ازلحاظ مذهبی مهم تر بودو درست.

این که میگی: باید بگم که مسئله ی نیمه شعبان سال 1375 چیزی جدای از این بود.ربطی به کشت و کشتار اون سال و فلسطینی ها نداشت.این نبود که بگه:چون الآن دارن خیلی ها کشته میشن ما جشن نمیگیریم.واسه بزرگداشت خون شهدا بود و بس!
عزیزم تحریف تاریخ نکن کشتار مسلمان فلسطین از سال 1947 شروع شد! والان 2013 ایم . چند سال میگذره؟66 سال !

پی اون موقع دقیقا وسط دشتار مسلمانان فلسطینی بوده چون 34 سال از انقلاب 57 میگذره!و این که الان دارن میلون ها مسلمان در بحرین و میانمارو سوریه کشته میشن ما واسه اونا ناراحت میشیم و بزرگداشت میکنیم اونا رو و جشنمون رو هم میگریم .!!! هرچیزی جای خودش!

این که میگی: مثل اینکه حرمت خون شهدا بسیار بالاتر از حرمت مقام حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه اشریف و مقام انتظار برای حضرت بود!

من همچین حرفی زدم؟؟؟؟مقام امام زمان رو کسی برده زیر سوال من خفش کنم؟؟؟=)

حرمت خون شهدا بسیار بالا بود و هست و از حرمت مقام کم نمیکنه. این دوتا اصلا به هم ربط ندارن و به موضوع مورد بحث!!!!شهدا برای امام زمان شهید میشدن و بس .

این که میگی: مومن کسی است که در شادی ما شاد و در غم ما ناراحت باشد!

شما این روایت بالا رو نقض میکنی؟؟

من اینو نقض کردم؟؟؟؟ بایک جشن نگرفتن برای امام زمان این حدیث نقض شد؟؟؟ما بایک حذف مظاهر به یک هدف والاتر که دست پیدا کردیم که اون حکومت اسلامی و آمادگی مردم برای فدا کردن جان ها و اموالشون در راه خداست.

این که میگی:برای اینکه ما در دوره ای داریم زندگی میکنیم که خیلی ها به ،به دنیا اومدن امام عصر شک دارن...شک !!!!

میگن اصلا به دنیا نیومده "مهدی فاطمه"

میگن:مهدی فاطمه ای وجود نداره!!!

ما شیعه هستیم  و ما این حرف رو رد میکنیم و وضیفه داریم امام زمان رو هم خودمون هم به بقیه بیشتر بشناسونیم.

اونایی که میگن اصلا مهدی فاطمه به دنیا نیومده قطعا یا سنی اند یا مسیحی!

که این اعتقادشونه .

و اونایی که میگن اصلا وجود نداره بحث منجی رو قبول ندارن و باز هم اعتقادشونه.

این وضیفه ما نیست که بگیم هست .این .وظیفه بزرگان دین ما و کسانی که تخصص دارن در این مورد هستش که وجود و حضور امام زمان رو ثابت کنن تا اونا هدایت شن.

بله ما هم وظیفه داریم در این دوره زمونه با بالا بردن اطلاعات و ایجاد وبلاگ و نوشتن کتاب اعتقاد خودمون و کسایی که شبیه ما هستن رو محکم کنیم.

این که میگی : بهاییت پر بود تو ایران اون زمان...پر بود از مخالفت با وجود امام عصر...نیمه شعبان و نیمه شعبان ها ،سالروز تولد امام عصر تلنگری بود بر حال همین ها و تو دهنی مهلکی بر دهانشون تا دیگه این افاضات اضافی رو رو نیارن..

عزیز دلم اطلاعاتت رو در مورد بهاییت ببر بالا.درسته اون زمان زیاد بود ولی الحمدلله این زمان با تبلیغاتی که میشه و آگاه سازی ها تعدادشون خیلی کمتر از قبل شده.

بهایی ها با تولد امام زمان وجود امام زمان و حضور اون کاملا با ما در تفکرات اند و تنها تفاوتشون با ما در اینه که اونا میگن امام زمان ظهور کرده (همون بها ی خودشون که انگیلیسیه و حکومت طاغوت  هم با این نظرات در یک راستا بود و از اونا حمایت علنی میکرد و الان هم بی بی سی با سران اونا کار میکنه) و گرفت جشن نیمه شعبان برای اونای هم مهمه و جشن میگیرن چون اونا هم معتقدن که امام زمان متولد شده .ما میگیم امام زمان ظهور نکرده و برای ما نیومدن امام زمان درد داره! این که بهایی ها برای امام زمان جشن میگرن و هم تو برای مهدی فاطمه درد داره که باید یه جوری حل میشد .امام با این کارش نشون داد که ما مثل اونا نیستیم و شادی تولد امام زمان رو در دل داریم و لی با حکومتی که با این تفکرات داره بر ما حکومت میکنه مخالفیم و با اون مبارزه میکنیم. و شهید میدیم برای امام زمان تا زمینه سازی کنیم ظهور ایشون رو .

این که میگی: آیت الله خمینی جشن رو ،تلنگر رو ،بیداری رو در کشور شیعی ایران تعطیل کرد!!!!!!!!!

امام خمینی فقط جشن رو تعطیل کرد اما تلنگر رو با تظاهرات با دادن شهید زنده کرد . یاد امام زمان رو تو ذهن همه بیدار کرد.عزیزم وقتی 98 درصد مردم به یک حکومت اسلامی رای میدن یعنی یعد از سال ها حکومت ظاغوت یاد امام زمان و انتظار تو دلاشون زنده شده. به این میگن حکومت اسلامی که روی مردم شیعه تاثیر داره قطعا!

این که میگی: به دلیل مخالفت با رژیم شاهنشاهی...کسانی که هیچ غلطی نمیتونستن بکنن...اما آیت الله خمینی از امام زمان مایه گذاشت...از جشن منحصر به ایشون مایه گذاشت.

اگر رژیم شاهن شاهی هیچ غلطی نمی تونس بکنه پس چه جوری این همه کاباره رو تواین کشور شیعه پراکنده کرد که ممکن بود هزاران آدم رو منحرف کنه!پس چه جوری به این راحتی از بهایی ها حمایت میکرد و اونا هم مثل ملخ جمعیتشون زیاد میشد وباعث انحراف مردم میشدن.پس چه جوری این همه آدم رو به راحتی توی کشور میکشت و.....

امام خمینی از امام زمان مایه نذاشت.از مردم برای امام زمان مایه گذاشت از خون هزاران جوون که خودشونو واسه امام زمان وحکومت اسلامی  فدا کردن مایه گذاشت.از خودش مایه گذاشت.تا زمینه سازی کنه ظهور امام زمان رو.

این که گفتی : الان تمام دنیا جنگشون،جنگ با شیعه است.همه چی رو دارن آماده میکنن برای جنگ با "مهدی فاطمه".یادش رو میخوان از ذهن ما بکشن بیرون.صلاح نیست که یاد امام عصر تعطیل بشهبله.امام عصر دلشون خونه از این کشت و کشتار . باز هم میگم این جشن ها صرفا جشن نیست تلنگریه برای یاد امام عصر تا متذکر شیم که امامی هست که منتظَر ظهور خودشونن...و فقط و فقط با برداشتن گامهای ما میسر میشهاگر این جشنها که تلنگره اجرا بشه،خیلی ها به خودشون میان...اونوقته که ظهور جلو می افته ... و دیگه هم از کشت و کشتار خبری نیست...

کاملا موافقم  ولی بازم میگم فقط جشن باعث تالنگر نمیشه .جشن خوبه ولی در صورتی که یاد امام زمان زنده بشه برا کسایی که یادشون رفته ولی کسایی که دائما به یاد حضرت فقط جشن براشون کافی نیست برای همینه که آدمایی مثل منو تو وخیلی های دیگه بارها اندازی وبگاه ها و سایتها سعی میکنیم شیوه ی انتظار رو به بقیه یاد آوری کنیم.خوبه که هر روز ما نیمه شعبان باشه تا آدما هر روز به یاد امام زمان باشن خوبه که همیشه سعی کنیم زندگی مون رو باشیوه انتظار مطایق کنیم نه فقط یادمونه.همیشه به یاد امام زمان باشیم نه فقط نیمه شعبان ها.

این که گفتی : اگر ما برای ظهور حضرت حجت خوشحال نباشیم،آیا ایشون خوشحالن؟؟

ما با این جشنها،حتی اگر یک نفر رو هم به امام متصل کنیم،قلبشونو از اون دریای داغ غم بیرون اوردیم...

خوب برای همینه که هر سال جشن میگریم . وبرای همینه که خیلی کارای تبلیغاتی واسه امام زمان میکنیم.فقط روزنیمه شعبان که نباید واسش تبلیغ کنیم.

گفتی :پس چرا عناد؟؟

کدوم عناد ؟؟؟؟؟ همه ی ما داریم سعی میکنیم تمام کارامون رو واسه امام زمان و زمینه سازی ظهور ایشون بکنیم و تمدن اسلامی رو میسازیم به امید خدا....(ان شا الله)

اینکه گفتی : نمیدونم که چرا فکر میکنی ماجرای"انجمن حجتیه" به بحث های ما ربط داره و من رو متهم به این میکنی که تفکرات حجتیه دارم.اگر انگشت اتهامت رو به سمت من گرفتی و خدا دانای به قلوب مومنینه،بدون که راه سختی رو پیش گرفتی و تهمت بیجا میتونه آدم رو تا دره ی هولناک ،سقوط بده!!!


واسه این فکر میکنم که اواین نفراتی که ای سوال تو رو میپرسن کسایی هستن که تو انجمن هستن.من هیچ وقت نمی گم و نگفتم تو خدایی نکرده حجتیه هستی فقط میخواستم بگم کسایی هستن که جشن گرفت تا تلنگر باشه!!!و چه جشنایی!! وباز هم بقول خودت خدا به قلب مومنان آگاه و داناست و اون میدونه که من تا به چیزی مطمئن نشم اون حرف رو نمی زنم!

که دیگه جاش اینجا نیست.

اینکه گفتی در آخر: اولا:انجمن حجتیه در سال 1362 تعطیلی خو را اعلام کرد

تعطیل کرد ولی منهل نکرد و این انجمن از سال 78 تا 72 دقیقا حضور ذهن ندارم دوباره و به صورت علنی شروع کرد

و گفتی:دوما:به این ادرس رجوع کن تا کسانی که مدافع حجتیه هستن جوابتو بدن

همین که واسه خودشون وبلاگ دارن یعنی هستن و تعطیل نیستن .و مادر و پدر  دوست من وقتی همین حجتیه ها توکوچه شون جشن گرفتن شاهدن بر این مدعا که اینا دارن دروغ میگن. اونم چه جشنایی!!!

منم دیگه حرفی ندارم البته اگه حرفی پیش نیاد.

یا فاطر  به حق فاطمه.

پاسخ:
.....

۰۶ تیر ۹۲ ، ۱۷:۲۳ جوان انقلابی
خیلی جای تاسف داشت برام!

معلومه که میلاد سر جای خودش برگزار میشه! ولی خوبه آدم معرفت داشته باشه و احترامی هم بذاره!!!

متاسفم از طرز فکرها...
پاسخ:
شما باشید که ماهم هستیم...
پس چرا نشد سال 57؟؟میبینیم جوان انقلابی...میبینیم...
کسانی که همه چیزشونو و اطاعتشونو از حرف های رهبر انقلاب ایران(آیت الله خمینی) میبینن به جای جشن و سرور و شادی برای امام عصرشون،ختمِ بر آیت الله خمینی رو ترجیح میدن...شما نظاره گر باشید که ما هم هستیم...
۰۶ تیر ۹۲ ، ۱۶:۱۷ رها پاک سرشت

واسه جوابی که به عبدالله دادی...

امام زمان که از ما نخاسته واسش جشن بگیریم خواسته؟؟؟

این که تو نیمه شعبان 57 به دلیل هتک حرمت اسلام  جشن نگرفتیم کار بدیه؟؟؟

در این جا حتی امام (قدس سره) به دوستان سفارش کردند و  پیام فرستادند که در جشن نیمه شعبان کاری که خوشحالی را نشان دهد، انجام ندهید.

یعنی وقتی هزاران مسلمان رو تو کشور خودت و تو فلسطین میکشن تونباید ناراحت باشی؟؟؟امام زمان ناراحت نمیشه؟؟؟؟

یعنی امام زمان جشن روز تولد خودشون به مراسم ختم و ناراحتی هزاران مسلمون ترجیح میده؟؟؟؟

یعنی وقتی امام حسین (ع)به دنیا اومد و پیامبر به خاطر عاشورا روز تولد ایشون گریه کرد کار بدی کرد.؟؟؟؟

اگه تولد تو باشه و در کنار تولد تو هزاران آدم بمیرن و قوانین اسلام زیر پا گذاشته بشه و  به قران اهانت بشه تو هنوز میتونی به خاطر تولدت خوشحال باشی؟؟؟؟وقتی امام زمان به خاطر این اتفاقات نمب تونه خوشحال باشه پس ما هم نمی تونیم واسش جشن بگیریم!!!!!
. ((از همین جشن معلوم شد که عده ای از اینها مواضعشان موضع امام نبود و عملا روش انجمن حجتیه را ابراز کردند  در آن زمان، انجمن حجتیه واز مواضع امام حمایت نکردند، بلکه نظریات دیگری بر خلاف نظر امام دادند و عمل کردند.)))

حتما تایید کن و جواب بده!!!!

 

 

پاسخ:

راست میگی به خدا ! نخواسته.جشنی نخواسته براش بگیریم.این فقط ماییم که از اون خیلی چیزا میخوایم.مشکل مشترک همه ما اینه که حضرت رو برای خودمون میخوایم نه خودمونو برای حضرت!امام رو خرج خودمون میکنیم نه خودمونو خرج امام.

هتک حرمتی به اسلام صورت نگرفت؛چرا جو میدی؟؟!!

در نیمه شعبان سال 57 آیت الله خمینی به دلیل مبارزه با رژیم پهلوی و شهدایی که انقلاب تا اون موقع داده بود خواست که مردم نیمه شعبان رو جشن نگیرن.اون هم نقطه ی عطفی که هرساله مردم رو به یاد امام معصوم و مظلومشون می انداخت.با چراغانی و جشن و ریسه کشی مخالفت شد تا بار دیگه مردم به جای امام معصوم به یاد انقلابشون و مخالفت با رژیم شاهنشاهی باشن.

به چه حقی این اتفاق افتاد؟جشن امام معصوم،جشنی که ممکن بود خیلی ها آخرین جشن رو برای حضرت میگیرن تعطیل شد؟؟

از همون موقع باید فاتحه این انقلاب رو میخوندی.

اینکه میگی: در این جا حتی امام (قدس سره) به دوستان سفارش کردند و  پیام فرستادند که در جشن نیمه شعبان کاری که خوشحالی را نشان دهد، انجام ندهید.

خوشحالی رو چرا نباید نشان داد؟باید چهره ای عبوس و گرفته داشته باشیم در نیمه شعبانی که متعلق به امام معصومه؟؟امام حی و حاضر؟؟

اینکه میگی: یعنی وقتی هزاران مسلمان رو تو کشور خودت و تو فلسطین میکشن تونباید ناراحت باشی؟؟؟امام زمان ناراحت نمیشه؟؟؟؟

یعنی امام زمان جشن روز تولد خودشون به مراسم ختم و ناراحتی هزاران مسلمون ترجیح میده؟؟؟؟

 

باید بگم که مسئله ی نیمه شعبان سال 1375 چیزی جدای از این بود.ربطی به کشت و کشتار اون سال و فلسطینی ها نداشت.این نبود که بگه:چون الآن دارن خیلی ها کشته میشن ما جشن نمیگیریم.واسه بزرگداشت خون شهدا بود و بس!

مثل اینکه حرمت خون شهدا بسیار بالاتر از حرمت مقام حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه اشریف و مقام انتظار برای حضرت بود!

در روایتی از معصوم علیه السلام هست که میفرمایند:

مومن کسی است که در شادی ما شاد و در غم ما ناراحت باشد!

شما این روایت بالا رو نقض میکنی؟؟

اگر نمیکنی،دلیلی بر اینهمه طومار نوشتن نبود چون خود این حدیث گویای همه چی هست.

خیر.امام زمان جشن تولد خودشونو به مراسم ختم و ناراحتی هزاران مسلمون ترجیح نمیدن...

مسئله ، مسئله ی انتظاره...جشن نیمه شعبان صرفا ماجرای جشن و کف زنی نیست...ماجرای تذکر به امام عصری است که منتظر هستند برای ما...

میدونی چیه؟

این اتفاق انقدر فجیع بود که باید خون ها گریست...

برای اینکه ما در دوره ای داریم زندگی میکنیم که خیلی ها به ،به دنیا اومدن امام عصر شک دارن...شک !!!!

میگن اصلا به دنیا نیومده "مهدی فاطمه"

میگن:مهدی فاطمه ای وجود نداره!!!

بهاییت پر بود تو ایران اون زمان...پر بود از مخالفت با وجود امام عصر...نیمه شعبان و نیمه شعبان ها ،سالروز تولد امام عصر تلنگری بود بر حال همین ها و تو دهنی مهلکی بر دهانشون تا دیگه این افاضات اضافی رو رو نیارن...

اما چه اتفاقی افتاد؟؟

آیت الله خمینی جشن رو ،تلنگر رو ،بیداری رو در کشور شیعی ایران تعطیل کرد!!!!!!!!!

این یعنی فاجعه...تونمیتونی عمق فاجعه رو درک کنی....

چرا تعطیل کرد؟؟

به دلیل مخالفت با رژیم شاهنشاهی...کسانی که هیچ غلطی نمیتونستن بکنن...اما آیت الله خمینی از امام زمان مایه گذاشت...از جشن منحصر به ایشون مایه گذاشت...بازم بگم؟؟

و اینکه گفتی: یعنی وقتی امام حسین (ع)به دنیا اومد و پیامبر به خاطر عاشورا روز تولد ایشون گریه کرد کار بدی کرد.؟؟؟؟

 

ماجرا رو بد داری میبری تو حاشیه!!!بد داری میزنی تو جاده خاکی...

ماجرای سید الشهدا چنان فرقی داشت که باید براش خون گریه کنی...

تو به من بگو:پس چرا روز میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام همه خوشحال بودن؟؟چرا تمام قدسیان سرود شادی سردادن؟؟مگه ایشون مظلومانه کشته نشدن؟؟

اینو بدون که گریستن در مصیبت سیدالشهدا علیه الصلوة و افضل السلام نه تنها گناه نیست بلکه اجر معنوی عظیمی داره که من و تو نمیدونیم به چه اندازه است!

و اما اینکه گفتی: اگه تولد تو باشه و در کنار تولد تو هزاران آدم بمیرن و قوانین اسلام زیر پا گذاشته بشه و  به قران اهانت بشه تو هنوز میتونی به خاطر تولدت خوشحال باشی؟؟؟؟وقتی امام زمان به خاطر این اتفاقات نمب تونه خوشحال باشه پس ما هم نمی تونیم واسش جشن بگیریم!!!!!

در جواب باید بگم که:در طول قرون و سالهای بسیاره که این اتفاق داره میفته...آدمای زیادی دارن کشته میشن.چرا؟؟

مهم ترین عاملی که بحث رو به حاشیه میکشونه و نمیخوام بگم چون بسیار طویله اینه که:

الان تمام دنیا جنگشون،جنگ با شیعه است.همه چی رو دارن آماده میکنن برای جنگ با "مهدی فاطمه".یادش رو میخوان از ذهن ما بکشن بیرون.صلاح نیست که یاد امام عصر تعطیل بشه.بله.امام عصر دلشون خونه از این کشت و کشتار . باز هم میگم این جشن ها صرفا جشن نیست تلنگریه برای یاد امام عصر تا متذکر شیم که امامی هست که منتظَر ظهور خودشونن...و فقط و فقط با برداشتن گامهای ما میسر میشه.اگر این جشنها که تلنگره اجرا بشه،خیلی ها به خودشون میان...اونوقته که ظهور جلو می افته ... و دیگه هم از کشت و کشتار خبری نیست...

اگر ما برای ظهور حضرت حجت خوشحال نباشیم،آیا ایشون خوشحالن؟؟

ما با این جشنها،حتی اگر یک نفر رو هم به امام متصل کنیم،قلبشونو از اون دریای داغ غم بیرون اوردیم...پس چرا عناد؟؟

و در آخر اینکه گفتی: از همین جشن معلوم شد که عده ای از اینها مواضعشان موضع امام نبود و عملا روش انجمن حجتیه را ابراز کردند  در آن زمان، انجمن حجتیه واز مواضع امام حمایت نکردند، بلکه نظریات دیگری بر خلاف نظر امام دادند و عمل کردند.

نمیدونم که چرا فکر میکنی ماجرای"انجمن حجتیه" به بحث های ما ربط داره و من رو متهم به این میکنی که تفکرات حجتیه دارم.اگر انگشت اتهامت رو به سمت من گرفتی و خدا دانای به قلوب مومنینه،بدون که راه سختی رو پیش گرفتی و تهمت بیجا میتونه آدم رو تا دره ی هولناک ،سقوط بده!!!

اما مایلم تا این رو هم برات رفع ابهام کنم:

اولا:انجمن حجتیه در سال 1362 تعطیلی خو را اعلام کرد.

دوما:به این ادرس رجوع کن تا کسانی که مدافع حجتیه هستن جوابتو بدن. http://www.sedaghatdarkalam.blogfa.com/post/15

دیگه هم حرفی ندارم.یا امیرالمومنین...

 

 

 

حدیثه تا کی وقت دارم کارهارا بدم.. فعلا سرم شلوغه.. حالا کی سوغاتی خواست.. کی دوباره با خانم حرف میزنی؟
پاسخ:
فعلا با مهدی نژاد حرف نمیزنم...کارا تموم نشده که...
ببین چقدر از کارات مونده زیاده؟
سلام خوبی؟ رسیدن بخیر..
پاسخ:
سلام خوبم.مرسی عزیزم.از الآن گفته باشما...سوغاتی واسه هیچکسی نخریدم...سلامتی مو آوردم =)
۰۵ تیر ۹۲ ، ۱۲:۴۲ رها پاک سرشت

نمی دونم سه سال پیش بود یا 4 سال پیش.

دهه فجر با محرم یکی شده بود با 4 روز تفاوت...

همون جور که اون موقع رعایت کردیم

این دفعه صد برابر رعایت میکنیم.

امام خمینی زمینه ظهور رو پایه ریزی کرده.

نمونه یک حکومت اسلامی رو به تمام مردم جهان نشون داده.

پس ما به احراتمش جشن نیمه شعبان رو چند برابر با شکوه تر میگریم از هر سال!!!!!

اما همه مون همون جور که وقتی یک پدر رو از دست میدیم ناراحتیم  ناراحت میشیم.

پاسخ:
اونوقت در نیمه شعبان با ناراحتی از دست دادن پدرت،چجوری میخوای برای بابای واقعی ات جشن بگیری؟؟!!
و بالوالدین احسانا...
سلام
تقارن مبارکیه! ولی چرا انتخاب یکی از این دو بزرگوار برای شما مهمه؟
مگه باید یکی رو انتخاب کرد؟ معنای و مقصود کلامتون برام جا نیوفتاد!
پاسخ:
و علیکم السلام.
.
.
.
شما تو ختم فلانی یا سالگردش شادی می کنید؟؟!!
یحتمل ماجرای نیمه شعبان 57 یادتون نرفته...
ماجرا:در سال 57، امام نزدیکی های نیمه شعبان اعلام کرد که به خاطر شهدای زیادی که انقلاب داده است و به خاطر مبارزه با رژیم شاه، امسال نیمه شعبان را جشن نمی گیریم...
وقتی که چنین هست،وقتی باحرف ایشون مردم جشن نگرفتند،جشن امام معصوم رو یاد امام رو و... همه و همه رو به حرف ایشون زیر پا گذاشتند،مطمئن باشید100% همون مردم نیمه شعبان مقارن رو ختم می گیرن!!!!!من به شما قول میدم...قول...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">